Genital Estetiği ve Kızlık zarı tıp literatüründe hymen olarak biliniyor. Yunan mitolojisinde ise düğün tanrısı ve evlilik olarak biliniyor. Kızlık zarı yüzyıllardır namus ve bekaretin simgesi olarak görülmüştür. Ülkemiz genelinde de himen bekaret ve namus kavramı olma özelliğini kısmen yitirmiş olsa da hala bu kavramları içeren bir olgu olmaya devam ediyor. Bu nedenle kızlık zarı dikimi konusu toplumsal anlamda etik olması ya da olmaması konusunda hala tartışma konusu olarak dikkat çekiyor.

Kızlık zarının fizyolojik anlamda işlevi bugüne kadar tam anlamı ile açıklanamamıştır. Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalara göre özel bir görevinin olmadığı vurgulanıyor. Ancak son yıllarda yapılan araştırmalarda kızlık zarının vajina içerisine dışarıdan gelebilecek mikroorganizma ve bakterilere karşı vajinayı koruduğu bildirilmiştir.

Genital estetiği hakkında bir çok kez operasyon yapmış uzman doktorlarımız ile mükemmel bir vücuda sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek olacaktır. Tüm sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

PERİNE ESTETİĞİ

Genital estetiği çeşitli nedenlerle operasyonlar yapılmaktadır. Bu operasyonlar sağlık sorunlarının tedavisi için olabileceği gibi estetik olarak ta yapılabilmektedir. Genital estetiği...

GENİTAL BÖLGE BÜYÜK DUDAK KÜÇÜLTME

Genital bölgede gerçekleştirilen estetik adına vajina büyük dudak küçültme operasyonu, her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir. ...

GENİTAL DARALTMA

Vajinoplasti, vajinal doğum veya yaşlanma nedeniyle gevşek olan bir vajinayı sıkılaştırmayı amaçlayan bir prosedürdür. Bazı cerrahlar, bu işlemin hassasiyeti bile artırabileceğini iddia eder.

GENİTAL DUDAK KÜÇÜLTME

Vajinada ortaya çıkan sarkma ya da genişleme sadece kadınlar için bir problem olmakla kalmıyor. Cinsel hayatı etkilemesi nedeniyle partneri de dolaylı olarak etkileyen bir sorundur. ...

Genital estetiği hakkında profesyonel kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti ile hizmetlerimizi veriyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.