HAKKIMIZDA

Biz  Pripharma olarak Türkiye ve Ukrayna’da faaliyet gösteren sağlık ve danışmanlık şirketiyiz. Sağlık alanındaki köklü geçmişimiz ile  Türkiye deneyimlerimizi siz hastalarımız ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.Türkiye sınırları dışında tedavi olmayı isteyen hastalarımıza,Türkiye’de anlaşmalı olduğumuz teknik ve uzman kalitesi yüksek hastane,tıp merkezleri ve klinikler aracılığı ile tedavi olmalarını sağlıyoruz. Ukrayna’da çözüme ulaşamayan hastalıkların Türkiye’de modern tanı ve tedavi yöntemleri ile ileri düzeyde donanımlı hastanelerde tedavisi artık daha kolayca hizmetinizde.

Tedavi öncesinde, tedavi sırasında ve sonrasında, yüksek kalitede ve düşük maliyetlerle uluslararası hasta bakım döngüsünü sizlere kaliteli olarak vermekteyiz ve hastalarımıza gerekli tıbbı bakımı sağlanması konusunda son derece profesyonel çalışmaktayız.

 

Dünyamız hızla büyüyen, gelişen ve sınırların ortadan kalktığı, global büyük bir şehir halini almaya başladı.Pripharma Sağlık ve Danışmanlık olarak,  böyle bir hizmet ile yurt dışında tedavi olmak isteyen hastalarımızın kendi ülkesi dışında tedavi olmalarına imkan sağlıyoruz.

 

Uluslararası hasta hizmet döngüsünde baktığımızda bu temel alanlarda profesyonel ve kaliteli hizmet sunuyoruz:

  • Seyahat öncesi evde yapılan araştırmalar (hazırlık belgeleri, maliyet hesaplamaları, seyahat planlamaları)
  • Hastane süreci( tanısı, tedavisi, rehabilitasyonu, bakımı, kontrolü)
  • Tekrar evine döndükten sonraki süreci( tedavi sonrası iyileşme süreci, malpraktis-tıbbı uygulama hataları, muhasebe işlemleri, geri bildirimler)

 

Neden Türkiye?

Sağlık turizmi için en çok tercih edilen ülkelerden birisi olmamızın başlıca nedenleri arasında:

  • Ülkemizin coğrafi olarak farklı bir konumda olması, destinasyon kolaylığı,
  • Yurtdışından gelen hastaların kolaylıkla tedavi olmasına imkan sağlayan sağlık politikalarımız
  • Sağlık turizmi açısından diğer ülkelere kıyasla teknik ve uzman kadroların yeterlilikleri
  • Diğer sağlık turizmi yapan ülkelere kıyasla maliyet açısından daha elverişli ve ucuz olmamız
  • Muhteşem tarihi yerler, yeme ve içme kültürü ile bezenmiş bir coğrafya

 

Tıbbi Temsilcilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.Tüm soru ve cevaplarınıza 48 saat içerisinde cevap vermekteyiz.